Aktualności

Agroskład
  • luty 2019

SZKOLENIE AGROTECHNICZNE w AGROSKŁAD - za nami kolejna edycja!

W dniu 20 lutego br. odbyło się kolejne AGROTECHNICZNE SZKOLENIE zorganizowane przez naszą firmę. Zaproszenie do Restauracji „Pod Dębami” w Maszewie, gdzie odbyło się spotkanie, przyjęło duże grona Rolników z rejonu województwa zachodniopomorskiego.

Dla licznej, bo 150 - osobowej grupy, przygotowaliśmy bogaty merytorycznie program szkoleniowy. Spotkanie rozpoczęła w imieniu gospodarza p. Wioletta Nowakowska prezentująca podstawowe informacje o firmie AGROSKŁAD. Kolejne wystąpienie przeprowadził przedstawiciel ZODR Barzkowice – dr inż. Jaromira Palusińskiego, który zaprezentował zagadnienia związane z nową ustawą azotanową oraz wymogi dotyczące tworzenia planów nawozowych. Następna część spotkania poświęcona była zagadnieniom z zakresu ochrony roślin oraz nawożenia dolistnego - swoje produkty i korzyści z ich zastosowania zaprezentowali przedstawiciele firm: Dow Agro Sciences, Basf oraz Ekoplon. Nie zabrakło również przedstawiciela branży nasiennej, który przedstawił wiosenną ofertę materiału siewnego znanych producentów Rapool, Saaten Union oraz DSV.

Spotkanie było również okazją do podziękowania naszym Klientom za kolejny rok owocnej współpracy oraz wręczenia im z tej okazji upominków.

Dziękujemy serdecznie współprowadzącym oraz wszystkim Klientom za tak liczne przybycie. Do zobaczenie tradycyjne za rok!


szkolenie
agrotechnik
sala szkoleniowa
szkolenie luty
150 osób
na szkoleniu
agrotechnika
agrotechniczne szkolenie
szkolenie agrosklad
(c)2024 Agroskład
Biuro sprzedaży w Maszewie
91 46 47 100
Sklep rolno-ogrodniczy w Maszewie
91 46 47 104
Market budowlany w Maszewie
91 46 47 106
Biuro sprzedaży w Świętym
91 577 01 76
biuro@agrosklad.pl
www.agrosklad.pl

Oferta Agro, Materiał siewny, Środki ochrony roślin, Skup zbóż, Artykuły rolne, Nawozy, Pasze,
Sklepy Rolno-Ogrodnicze, Market Budowlany Maszewo, Składy opału, Maszewo, Święte, Mobilny transport pasz
503