O firmie

Jesteśmy firmą handlową, od ponad 25 lat specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze rolnictwa. Doradzamy w wyborze i dostarczamy wysokie jakościowo produkty niezbędne do prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa rolnego takie jak: nawozy, pasze, srodki ochrony roślin, materiał siewny. Współpracując z renomowanymi producentami zapewniamy szeroką możliwość wyboru asortymentu najlepiej dopasowanego do indywidualnych wymagań naszego Klienta.

BOGATY WYBÓR – punkty obsługi detalicznej i hurtowej

Nasze centra dystrybucyjne w województwie zachodniopomorskim – w Maszewie oraz Świętym k/Stargardu gwarantują dużą dostępnośc towarów a sieć przedstawicieli handlowych zapewnia odpowiednie wsparcie doradcze.

Oprócz artykułów do produkcji rolnej nasi Klienci mają do dyspozycji szeroki asortyment artykułów ogrodniczych oraz przemysłowych oferowanych przez nasze sklepy rolno-ogrodnicze.

Posiadamy także doskonale zaopatrzone SKŁADY OPAŁU działające w miejscowościach Maszewo oraz Święte.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, otworzyliśmy w 2016 roku w Maszewie nowy punkt sprzedaży materiałów budowlanych - MARKET BUDOWLANY. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z szerokim asortymentem artykułów do budowy, remontu oraz artykułów wykończeniowych.

SPRAWNIE I MOBILNIE

Nasi odbiorcy są pewni, że w dogodnym dla nich czasie dostarczymy produkty umożliwiające sprawne prowadzenie ich gospodarstw. Niezależnie od zmian rutynowego kalendarza prac agrotechnicznych każdego dnia jesteśmy gotowi udzielić natychmiastowym wsparcia i dostarczyć wymagane towary. Posiadamy własne specjalistyczne środki transportowe, które regularnie dostarczają zamówiony towar do Klientów w całym województwie.
Ponadto trzy SAMOCHODY MOBILNE specjalizujące się w bezpośredniej sprzedaży pasz dla zwierząt gospodarskich dojeżdżają do prawie 300 miejscowości tygodniowo dostarczając środki żywienia zwierząt oraz wiele artykułów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym.

NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA

Naszymi klientami są rolnicy indywidualni, przedsiębiorstwa rolne, a także gospodarstwa domowe, firmy handlowe i instytucje. Wszystkich traktujemy partnersko i profesjonalnie, a najważniejszym potwierdzeniem udanej transakcji jest dla nas satysfakcja klienta.

Zapraszamy serdecznie.
(c)2024 Agroskład
Biuro sprzedaży w Maszewie
91 46 47 100
Sklep rolno-ogrodniczy w Maszewie
91 46 47 104
Market budowlany w Maszewie
91 46 47 106
Biuro sprzedaży w Świętym
91 577 01 76
biuro@agrosklad.pl
www.agrosklad.pl

Oferta Agro, Materiał siewny, Środki ochrony roślin, Skup zbóż, Artykuły rolne, Nawozy, Pasze,
Sklepy Rolno-Ogrodnicze, Market Budowlany Maszewo, Składy opału, Maszewo, Święte, Mobilny transport pasz
501