• biuro@agrosklad.pl
    • ul. Jedności Narodowej 22c, 72-130 Maszewo
    • 91 46 47 100, fax: 91 46 47 105

19
maj

SZKOLENIE POLOWE RSM®

         W dniu 17 maja 2017 roku na terenie  jednego z gospodarstw rolnych w Parlinie, odbyło się spotkanie szkoleniowe dla rolników zorganizowane przez naszą firmę.                     Tematem spotkania było nawożenie w uprawach rolnych w oparciu o nawozy płynne RSM® oraz RSMS® znajdujące się w ofercie Grupy Azoty S.A. Wśród uczestników spotkania znaleźli się tacy, którzy od dłuższego czasu stosują nawozy płynne w uprawach, jak również tacy, którzy zamierzają stosować RSM®  w przyszłości.

         Spotkanie podzielone było na dwie części. Pierwsza część szkolenia polegała na przedstawieniu zagadnień teoretycznych z zakresu technologii nawożenia z wykorzystaniem nawozów płynnych RSM®. Po tej części spotkania, uczestnicy wzięli udział w praktycznej prezentacji nawożenia RSM® . Po prezentacji rolnicy mieli również możliwość uzyskania odpowiedzi na pojawiające się w trakcie części praktycznej szkolenia pytania.                

        Uaktrakcyjnieniem spotkania była obecność przedstawicieli Okręgowej stacji Chemiczno-Rolniczej w Szczecinie, którzy przekazali użytkownikom wiele informacji związanych z badaniem gleby.

Tego typu spotkania organizowane są przez naszą firmę co roku jako element współpracy z Grupą Azoty S.A., czołowym producentem nawozów rolniczych.

Po części szkoleniowej na uczestników czekał poczęstunek oraz upominki.      

Informacje i zamówienia telefoniczne

tel. +48 91 46 47 100