• biuro@agrosklad.pl
    • ul. Jedności Narodowej 22c, 72-130 Maszewo
    • 91 46 47 100, fax: 91 46 47 105O nas

 

DOŚWIADCZENIE  W BRANŻY

AGROSKŁAD  działa na rynku rolnym od prawie 25 lat, oferując doskonałej jakości nawozy,  środki ochrony roślin, pasze oraz materiał siewny, wszystko od renomowanych producentów.
Zaopatrujemy Klientów  z terenu województwa zachodniopomorskiego, jak również pomorskiego i lubuskiego.
Do naszych Odbiorców należą gospodarstwa domowe, rolnicy indywidualni, firmy handlowe, instytucje. Wszyscy Klienci mogą liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę, a także indywidualne podejście.

BOGATY WYBÓR - punkty obsługi detalicznej i hurtowej

Posiadamy dwa punkty sprzedaży w województwie zachodniomorskim: w Maszewie oraz Świętym k/Stargardu.
Oprócz artykułów do produkcji rolnej klienci mają do do dyspozycji szeroki asortyment artykułów ogrodniczych oraz przemysłowych oferowanych przez nasze sklepy rolno-ogrodnicze.

Posiadamy także doskonale zaopatrzone SKŁADY OPAŁU – w Maszewie oraz Świętym.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, otworzyliśmy w 2016 roku w Maszewie nowy punkt sprzedaży materiałów budowlanych - MARKET BUDOWLANY. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z szerokim asortymentem artykułów budowlanych, wykończeniowych, narzędzi oraz wielu innych materiałów do budowy i remontu.

SPRAWNIE I MOBILNIE

Działamy szybko, sprawnie i jesteśmy mobilni. Posiadamy własne specjalistyczne środki transportowe, które regularnie dostarczają zamówiony towar do klientów w całym województwie.

Posiadamy również trzy SAMOCHODY MOBILNE specjalizujące się w bezpośredniej sprzedaży pasz dla zwierząt gospodarskich. W każdym tygodniu odwiedzają ok. 200 miejscowości tygodniowo dostarczając środki żywienia zwierząt oraz wiele artykułów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym.

KLIENT ZAWSZE W CENTRUM UWAGI

Naszą misją jest bycie jak najlepszym partnerem handlowym dla naszych Klientów i jak najlepiej zaspokojać indywidualne potrzeby naszych Odbiorców.

Stałe rozszerzanie asortymentu, śledzenie najnowszych trendów na rynku oraz nieustanne poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań jest stale wpisane w strategię firmy.

Nasi doradcy są zawsze do Państwa dyspozycji.

AGROSKŁAD -  DBAMY O PAŃSTWA PLONY

Zapraszamy do kontaktu.

Informacje i zamówienia telefoniczne

tel. +48 91 46 47 100